WhatsApp
Yükleniyor...

Yazılım Kullanma Sözleşmesi

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Yazılım Kullanma Sözleşmesi

Yazılım Kullanma Sözleşmesi

1) Tarafımızdan satın aldığınız tüm yazılımların sadece kullanmak hakkına sahip olmaktasınız yazılımlarımızın dağıtılması kopyalanması gibi durumların tespitlerinde yasal haklarımızın tamamı işletilir.

2) Satın Alınan yazılım, lisans, sosyal medya hizmeti, seo paketlerinde yasal olarak iade ve değişim hakkınız bulunmamaktadır.

3) Sosyal medya takipçi, beğeni, izlenme gibi hizmetlerin hiç bir şekilde garantisi bulunmamaktadır tüm yapılan işlemler silinebilir düşüşler yaşanabilir veya tamamı bot veya yabancı hesaplardan oluşabilir satın aldığınız pakette telafi özelliği bulunması durumunda belirtilen telafi süresince telafi yapılmaktadır.

3) sosyal medya hesaplarınızın hiç bir sekilde güvenliğinden sorumlu değiliz satın aldığınız  işlemler hesabınızın askıya alınmasına veya kapanmasına sebep olabilir tüm sorumluluk tarafınıza aittir.

4) Lisans işlemlerinde devri mümkün olan ürünlerimizde 1 defaya mahsus olmak üzere 500 tl karşılığında veri kaybı olmaksızın  devir edebilirsiniz.

Web sitemize kayıt olduğunuz andan itibaren bu sözleşme hükümlülükleri etkin bir şekilde devreye girer tüm sözleşmelerimiz tasdix ile tastiklenmiş olup hukuki koşulların oluşması durumunda delil niteliği taşımaktadır.

alanya escort